Hotel Cepín - ubytování v Krušných horách

Horská chata CEPÍN je situována na jižní stranu u sjezdovky hned pod lyžařským vlekem SkiCentrumBouřňák u centrálního parkoviště. Naše chata nabízí ubytování v Krušných horách v nejkrásnější části hor v jedno až čtyřlůžkovém pokoji s možností přistýlky. Náš hotel se nachází v obci Mikulov vzdálené od nejbližšího hraničního přechodu se SRN cca 8km (Moldava-Neu Rehefeld), 15 km (Cínovec Altenberg) a 15 km od lázeňského města Teplice.

Jsme schopni připravit nejpříjemnější prostředí pro firemní akce, společenské události, rauty, oslavy, svatby, konference, školení, semináře, aj. Zejména svatby v Našem hotelu mají již svou tradici a profesionalitu. 

Naše stylově zařízená Restaurace s kapacitou ve velké restauraci 80 míst a v salónku s otevřeným krbem kapacitou 35 míst, nabízí pestrou nabídku české a mezinárodní kuchyně.
V letních měsících je k dispozici venkovní terasa poskytující krásný výhled a klidnou atmosféru okolí horské chaty. Venkovní terasa má kapacitu 80 míst a je situována na jižní stranu s překrásným výhledem na panorama Krušných hor.

Poskytujeme kompletní pokrytí celého hotelu včetně restaurace a salónku bezdrátovým připojením FREE Wi-Fi.Proto neváhejte a využijte ubytování v Krušných horách!

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Rozumím